Pracownik biurowy: metrologia i systemy jakości, dział handlowy, dział produkcji

LAB-EL Elektronika Laboratoryjna Sp. j.

05-816 REGUŁY k/WARSZAWY, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pracownik biurowy - Metrolog. Pomiary i dokumentacja pomiarów fizykochemicznych (temperatura, wilgotność, ciśnienie). Prowadzenie i tworzenie dokumentacji systemów jakości Akredytowanego Laboratorium zgodnie z ISO 9001, ISO 17025.

Handlowiec: praca w dziale handlowym, kontakt merytoryczny z klientem, tworzenie ofert dla klienta (praca na miejscu).

Technik elektronik: montaż końcowy, uruchamianie, regulacja elektronicznych przyrządów pomiarowych. Merytoryczny kontakt z klientem.

Wymagania

Praca dla studenta studiów zaocznych - student studiów technicznych, ukończone technikum elektroniczne albo wykształcenie ogólne z hobbystyczną znajomością podstaw elektroniki (techniki cyfrowej i analogowej), zainteresowanie matematyką i fizyką.

Prezentacja firmy

Powstała w 1989 roku firma LAB-EL Elektronika Laboratoryjna jest produce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Bez ograniczeń czasowych
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta