PRACOWNIK BIUROWY MAGAZYNU

Seito Polska Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

OBOWIĄZKI

  • Wprowadzanie do systemu informatycznego SAP danych związanych z przepływem towarów
  • Organizacja wydawania, zbierania i archiwizowania dokumentacji
  • Prowadzenie elektronicznego archiwum dokumentów transportowych
  • Dbanie o utrzymanie właściwego poziomu jakości i bezpieczeństwa na stanowisku pracy

OCZEKIWANIA

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze pracy ( praca w magazynie)
  • Dobra znajomość gospodarki magazynowej i systemu SAP
  • Wykształcenie średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość wymagań z zakresu systemu 5S
  • Umiejętność analitycznego myślenia

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 2- zmianowym od pn do pt
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.