pracownik biurowy - konsultant ds. telefonicznej Obsługi Klienta sieci Plus

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

 Randstad Polska Sp. z o.o. lider w branży pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, operatora sieci Plus, lidera nowoczesnej technologii internetowej LTE,poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 11693
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • obsługę klienta zgodnie ze standardami operatora sieci Plus
  • rozmowy przychodzące
  • realizowanie celów i zadań Działu Obsługi Klienta w zakresie obsługi telefonicznej
  • udzielania informacji na temat bieżącej oferty sieci Plus

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • dobra dykcja, miły ton głosu
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta i sprzedaży mile widziane

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • stałe wynagrodzenie
  • przejrzysty system wynagrodzenia i premiowania
  • szkolenia wstępne i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • ciekawa i stabilna praca w przyjaznym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)