Pracownik biurowy - konsultant ds. Rekrutacji

VST Marketing

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma marketingowa o ugruntowanej pozycji, poszukuje entuzjastycznej, ambitnej osoby na samodzielne stanowisko: Pracownik biura - Rekruter.

Do głównych obowiązków należeć będzie:
• Tworzenie ogłoszeń
• Udział w procesach rekrutacyjnych realizowanych w firmie (docelowo samodzielne prowadzenie procesu)
• kontakt telefoniczny z kandydatami
• Prowadzenie kalendarza spotkań
• Współpraca z pozostałą resztą zespołu

Oferujemy:
• Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
• Kompleksowe szkolenie wstępne i pomoc doświadczonego zespołu
• Możliwość rozwoju w strukturach administracyjnych firmy
• Pełną życia, przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
• Stabilne stanowisko pracy

Wymagania

Wymagania

• Wysokie zdolności organizacji czasu pracy
• Umiejętność współpracy ze zróżnicowaną grupą ludzi
• Pozytywne nastawienie do ludzi i świata
• Zorientowanie na rozwój i kreatywne rozwiązywanie problemów
• Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
• Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
• Komunikatywność
• Zorientowanie na cel

Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w Obsłudze klienta

Informujemy, że skontaktujemy si e tylko z wybranymi Kandydatami

Prezentacja firmy

VST MARKETING jest firmą marketingowo - sprzedażową (below the line adve... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 200PLN - 1 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting