Pracownik Biurowy- Konsultant ds. Obsługi Klienta

Dekra Praca Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Kontakt telefoniczny z potencjalnymi kandydatami
• Współpraca z koordynatorem projektu
• Wsparcie pracy działu rekrutacji i administracji
• Wyszukiwanie informacji przekazanych przez koordynatora
• Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych

Wymagania:
• Status ucznia/studenta
• Doświadczenie w obsłudze klienta/ call center
• Znajomość pakietu MS Office,
• Znajomość języka angielskiego stopniu komunikatywnym (B2)
• Dyspozycyjność w godzinach 8-16
• Odpowiedzialność za powierzone zadania
• Zaangażowanie, komunikatywność, dokładność, operatywność, terminowość

Oferujemy:
• Stała pracę od poniedziałku do piątku
• Umowę zlecenie
• Pracę w dynamicznie rozwijającym się, przyjaznym zespole
• Pracę w firmie międzynarodowej
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa