Pracownik biurowy - katalogowanie, opisywanie zdjęć w języku angielskim

EasyResource Sp. z o.o.

31-070 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:

- Bardzo dobrej znajomości angielskiego (min. B2),

- Umiejętności wyszukiwania informacji w Internecie,

- Umiejętności koncentracji,

- Praca wymaga koncentracji, uważności i dokładności,

Forma zatrudnienia - umowa o dzieło.

This job involves cataloging and describing the contents of photographs clips in English.
Ideal candidates for this position should:
- be fluent in written and spoken English (at least B2 level)
- be able to quickly find the necessary information on the Internet
- be able to fully focus on given tasks
- the work requires concentration, mindfulness and accuracy,
- be ready to sometimes work on weekends and holidays, as well as on evening shifts

This job is available in Krakow under a temporary contract (Umowa o dzieło).

Wymagania

- Angielski min. B2,

- Umiejętność pracy samodzielnej,

- Praca w Krakowie przy ul. Krakusa.

Prezentacja firmy

Easyresource provides high quality stills and footage tagging services, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja