Pracownik biurowy - język angielski

Clonex Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, Węgrzce, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Clonex to drukarnia wielkoformatowa z kilkunastoletnim doświadczeniem.
Obecnie poszukujemy osób z miłą aparycją i biegłą znajomością języka angielskiego.

Do zadań pracownika należeć będzie:
obsługa telefoniczna i mailowa Klienta anglojęzycznego
wprowadzanie zamówień do systemu i nadzór nad nimi

Oferujemy: szkolenia wstępne i okresowe, stabilne warunki zatrudnienia, zdobycie bogatego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie, praca
w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole.

Wymagania

biegła znajomość w mowie i w piśmie: języka angielskiego
samodzielność w działaniu
obowiązkowość, dokładność, sumienność
umiejętność dobrej organizacji pracy

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w produkcji wydruków wielkoformatowych znajduj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta