Pracownik biurowy (jęz.angielski)

Starcaps Sp. z o.o.

57-300 Kłodzko, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Starcaps sp. z o.o. w Kłodzku zajmująca się sprzedażą elementów ochronnych z tworzyw sztucznych zatrudni pracownika biurowego ze znajomością języka angielskiego oraz doświadczeniem w telemarketingu.
Gwarantujemy:
- umowę o pracę i stałe wynagrodzenie
- praca w biurze od 8.00-16.00 od pn.-pt.
- miłą atmosferę i wsparcie współpracowników.
Oczekujemy:
- zaangażowania w pracy zespołowej,
- znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną rozmowę przez telefon,
- umiejętności nawiązywania kontaktów z klientami.

Wymagania

Oczekujemy:

Prezentacja firmy

Reprezentuję największego europejskiego producenta korków, zaślep... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management