Pracownik biurowy (j. niemiecki)

Kadry - Serwis Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby nastawionej na realizację celów, konsekwentnej, przedsiębiorczej i zaangażowanej w wykonywaną pracę. W zamian oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie z niemieckim kapitałem.

Stanowisko: Pracownik biurowy

Nr referencyjny: PBN/10/2016

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

  • Praca biurowa w dziale sprzedaży (podpisywanie umów, wycena produktów, itp.),
  • Administracja biurowa nad projektami sprzedażowymi,
  • Uczestniczenie oraz reprezentowanie firmy na spotkaniach i szkoleniach.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

KADRY SERWIS Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, działającą w regionie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta