Pracownik biurowy - informacja telefoniczna

Immoqee Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Immoqee Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa

Immoqee Sp. z o.o. zajmuje się obsługą klientów instytucjonalnych w zakresie usług finansowych oraz usług z obszaru Human Resources Management

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Co oferujemy:

  • szkolenie wstępne i wsparcie merytoryczne
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • kawa na dobry początek każdego dnia

Twoje główne obowiązki:

  • kontakt telefoniczny z uczestnikami projektu ekologicznego
  • przedstawianie wyników operacji
  • przypominanie o realizacji działań pro-ekologicznyh
  • wykonywanie połączeń wychodzących

Jakie mamy wymagania:

  • zaangażowanie
  • komunikatywność
  • mile widziani studenci studiów zaocznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.