Pracownik biurowy działu fotowoltaiki

Solaris Oze

Kielce, świętokrzyskie

Solaris Oze Solaris Oze
Jesteśmy potentatem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii.
Zajmujemy się doradztwem energetycznym, sprzedażą nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań które pomagają obniżyć koszty podgrzewania wody oraz energii elektrycznej.

Za jakością proponowanych rozwiązań stoi sprawdzony, doświadczony zespół specjalistów. Zatrudniamy wykwalifikowanych projektantów gotowych na każde techniczne wyzwanie, inżynierów, elektryków, mechaników oraz dekarzy.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Solaris Oze

Opis stanowiska pracy:

  • bieżąca obsługa klientów
  • przygotowywanie ofert
  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami

Wymagania:

  • mile widziani studenci kierunków technicznych wiążący swoja przyszłość z brażą PV
  • wiedza techniczna z zakresu branży PV będzie dodatkowym atutem
  • znajomość lokalnego rynku dotacji będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność kontaktu i rozmowy z Klientem
  • zaangażowanie, solidność, samodyscyplina, chęć rozwoju
  • prawojazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia produktowo-handlowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczne godziny pracy

Jeśli chcesz się rozwijać i jesteś zainteresowany pracą w Naszej firmie , prześlij CV za pomocą przycisku aplikuj.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Solaris Oze Solaris Oze Solaris Oze