pracownik biurowy-dział logistyki

Beetsma Sp. z o.o.

Koninko, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • obsługa procesów logistycznych przez system WMS/TMS (generowanie zleceń i przekazywanie ich do realizacji, kontrola zamówień)
  • kontrola jakościowej procesów logistycznych (przy pomocy zestawień, raportów, statystyk)
  • weryfikacja dokumentacji, kontrola jej obiegu, archiwizacja
  • obsłudze]a kierowców (drukowanie i wydawanie dokumentów)
  • weryfikacja stanów magazynowych, prowadzenie stanów magazynowych
  • drobne rozliczenia

Cechy niezbędne:

  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE (Outlook, excel)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • możliwość pracy na zmiany w godz 7-15 15-23

Cechy pożądane:

  • znajomość systemów logistycznych (TMS/MANTIS)
  • doświadczenie w branży logistycznej
  • wykształcenie kierunkowe (technikum/studia logistyczne)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia wpółpracy
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy 500 zł brutto miesięcznie
  • możliwość bezpłatnego transportu firmowego na miejsce pracy z Ronda Rataje
  • możliwość dofinansowania 50 % do posiłków na miejscu pracy

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka