Pracownik Biurowy - Dyspozytor

Electric

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Janaszek Electric Sp. z o. o. -firma z 25 letnim doświadczeniem działająca w branży elektrycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biurowy - Dyspozytor.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczne przyjmowanie oraz przekazywanie zgłoszeń awaryjnych,
  • Wprowadzanie zleceń do bazy danych,
  • Przyjmowanie i sporządzanie korespondencji firmowej,
  • Przygotowywanie, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji,
  • Kontakt telefoniczny z pracownikami terenowymi na terenie całej Polski,

Oferujemy:

  • Praca dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym, aktywnym zespole,
  • Przyjazną i swobodną atmosferę,
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy,
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowego dopasowania grafiku do potrzeb (praca zmianowa)
  • Praca w wymiarze godzinowym etatu lub 0,75 etatu.

Wymagania:

  • Biegłej obsługa komputera i narzędzi biurowych w tym bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (min. Word, Excel),
  • Umiejętności postępowania i nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • Dyspozycyjności i umiejętności organizacji własnej pracy,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta,
  • Podjęcia pracy w systemie zmianowym (praca również w weekendy),
  • Chęci dłuższej współpracy

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV.

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja / Sekretariat