Pracownik Biurowy ds. Zamówień Firmowych

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

  • przyjmowanie i obsługa drogą elektroniczną zamówień firmowych
  • komunikacja mailowa i telefoniczna z Klientami
  • przekazywanie zamówień na produkcję
  • wykonywanie prostych projektów graficznych
  • przygotowywanie wstępnych wycen

WYMAGANIA

  • biegła obsługa komputera
  • student lub absolwent dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin (warunek konieczny)
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z ustalonym harmonogramem podwyżek
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • szkolenia wprowadzające do pracy
  • rabaty pracownicze na produkty i usługi
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.