Pracownik biurowy ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

WGN Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: WGN Nieruchomości Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Grupa WGN działa na rynku już 26 lat. Jest największą siecią obrotu nieruchomościami w Polsce. Posiada blisko 100 oddziałów, w których pracuje ponad 500 agentów i doradców.

W związku ze stałym rozwojem Grupa WGN poszukuje do pracy w Centrali WGN we Wrocławiu pracownika do rozwoju sieci franczyzowej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B (czynne)
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

  • przedstawianie kandydatom warunków współpracy
  • budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z franczyzobiorcami
  • szczegółowa analiza rynku

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę na pełny etat w siedzibie Centrali

CV ze zdjęciem prosimy przesłać klikając w przycisk Aplikuj