Pracownik biurowy ds. organizacji szkoleń i ofertowania

Collegium Medyczne Medica s.c.

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracowników do pracy w Szczecinie i w Stargardzie Szczecińskim

OBOWIĄZKI:

• opracowywanie ofert przetargowych i ofert konkursowych

• analiza ofert przetargowych i konkursowych

• przygotowywanie wyjaśnień i odwołań do ofert przetargowych i konkursowych

• organizacja szkoleń w wygranych konkursach i przetargach

• monitorowanie ogłaszanych postępowań i naborów ofert

• tworzenie umów, formularzy

• analiza ofert konkurencji

• tworzenie bazy ofert przetargowych

OFERTA:

• stałość zatrudnienia

• system profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

• możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów

• możliwość awansu na wyższe stanowiska

• udział w realizacji ciekawych i prestiżowych projektów

• praca w nowoczesnym biurze w Stargardzie Szczecińskim lub w Stargardzie Szczecińskim ( do wyboru)

• wszelkie narzędzia pracy

MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE:

Wyższe

MIEJSCE PRACY:

Oddział Stargard Szczeciński

Oddział Szczecin

Wymagania

WYMAGANIA:

doświadczenie w działaniach organizacyjnych wymagających własnej inicjatywy

• umiejętność tworzenia dokumentów (marketingowa treść, estetyka, forma, układ tekstu)

• bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych

• bardzo wysoka kreatywność i zaangażowanie

• samodzielność, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

• umiejętność dostrzegania problemów, ustalania priorytetów, analizowania i wyciągania wniosków, ich logicznej i przejrzystej interpretacji

• wykształcenie prawnicze lub doświadczenie w pracy związanej z ofertowaniem i organizacja szkoleń będzie dodatkowym atutem

• prawo jazdy

Prezentacja firmy

Tworząc Collegium Medyczne MEDICA udowodniliśmy, że edukacja może... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia