pracownik biurowy ds. kontraktów klientów strategicznych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska ( nr licencji 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla Naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 32534
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • codzienne wsparcie pracy biura
  • przygotowywanie zniżek i kontraktów dla klienta strategicznego
  • pomoc merytoryczna i techniczna dla analityków finansowych
  • koordynacja procesów pomiędzy kilkoma działami
  • komunikacja z klientem w języku angielskim (mailowa i telefoniczna)

Oczekiwania:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • znajomość obsługi MS Office (w szczególności Excel)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)