pracownik biurowy, branża turystyczno sportowa na Rodos w Grecji

Prasonisi Center

Grecja, Rodos, Prasonisi , zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana jest dziewczyna do prowadzenia biura szkoły windsurfingu Prasonisi Center i pensjonatu Prasonisi Club w Grecji na wyspie Rodos, w miejscowości Katavia - Prasonisi

Wymagania

Wymagania

Pomimo że praca jest typową biurową pracą, wykonywana jest w bardzo specyficznych warunkach. Przede wszystkim nasze biuro (szkoła i hotel też) zlokalizowane są na wyspie Rodos, więc praca wiąże się z wyjazdem na Rodos. Wyjazd planowany jest w Kwietniu - Maju, powrót w połowie Października.
Biuro szkoły windsurfingu Prasonisi Center znajduje się w naszym hotelu Prasonisi Club w bardzo małej tradycyjnej miejscowości Katavia i jest oddalona od szkoły windsurfingu Prasonisi Center o 8 km.
Osoba zainteresowana pracą, musi być przygotowana na niestandardową pracę biurową w małej miejscowości (180 stałych mieszkańców), gdzie poza windsurfingiem, kiteboardingiem oraz lokalnymi greckimi klimatami ( w bardzo szerokim pojęciu) nie za dużo jest innych, a zwłaszcza „miejskich” atrakcji.
Pracy jest sporo, i nie jest możliwe żeby do końca wyregulować jej wymiar godzinny – co jest typowe w branży turystycznej.
Szukamy więc osoby zorganizowanej, nie bojącej się wyzwań. Takiej, która dobrze się odnajdzie (dobrze wykona swoje obowiązki) w tak warunkach odległych od polskich
Ale tez i takiej, ktora bedzie miała satysfakcje i przyjemnosc w przebywaniu za granica polski prawie przez 7 miesiecy.

Wymagana jest płynna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie. Bardzo dobrze widziany jest również język rosyjski.

..a w skrócie do obowiązków należy:
1. Prowadzenie całego biura szkoły i hotelu, wszelkich rezerwacji mailowych lub telefonicznych od klientów indywidualnych oraz biur podróży (rezerwacje wynajęć desek, szkoleń, pokoi, transferów, przelotów, ofert specjalnych) do dyspozycji prosty program specjalistyczny do rezerwacji.
2. Sprawdzanie i pilnowanie zaliczek na koncie bankowym i pay pal
3. Podstawowa kontrola finansów i rozliczeń firmy
4. Kontaktując się mailowo z klientami obowiązkiem jest mieć pełną kontrole nad rezerwacjami, nie doprowadzać do niejasności, mieć pełne potwierdzenia i historie mailingów.
5. Brak pomyłek.
6. Brak bałaganu.
7. Otwartość na komunikacje.
8. Pełna kontaktowość i współpraca z pozostałymi pracownikami bazy i hotelu.
9. Doprowadzumów z biurami podróży wyjazdy na lotnisko, oraz pełnienie dyżurów przedstawiciela biura podróży.

Cv koniecznie z zdjęciem.
Ze względu na specyfikę, praca przeznaczona jest dla dziewczyny bez zobowiązań rodzinnych w wieku 25-40 lat, najlepiej z doświadczeniem w pracy branży turystycznej

Warunki zatrudniania:
1. Pensja miesięczna „na rękę” 800€ + ubezpiczenie w Grecji
2. Opłacamy przelot na Rodos i z powrotem
3. Opłacamy zakwaterowanie
4. Możliwość skorzystania ze sprzętu windsurfingowego szkoły.

Prezentacja firmy

Szkoła Prasonisi Center znajduje się na plaży Prasonisi na południu wysp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 400PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy