Pracownik biurowy ( branża motoryzacyjna)

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Witoszów Dolny, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Witoszów Dolny poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy
Opis stanowiska:
- przeprowadzanie kontroli wewnętrznej, audytu
- rozliczanie kierowców, paliwa,
- przygotowywanie zestawień, raportów,
- organizacją i planowanie pracy biura

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie na danym stanowisku pracy,
- wykształcenie wyższe,
- zdolności organizacyjne,
- bystrość umysłu, innowacyjność,
- znajomość zagadnień z obszaru księgowości,
- znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie 1750brutto + do 500brutto premii

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa