Pracownik Biurowy - branża motoryzacyjna

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
Szukamy osoby odpowiedzialnej za dobre funkcjonowanie administracji w firmie
związanej z branżą motoryzacyjną:

- realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych,
- sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami,
- prowadzenie dokumentacji w transakcjach kupna- sprzedaży (przygotowywanie zamówień, faktur),
- prowadzenie baz danych klientów i kontakt z klientami,
- dbałość o wysoką jakość i terminowość wykonania zadań,
- załatwianie wszelkich spraw dotyczących samochodów (głównie urzędy),
- współpraca z firmami transportowymi i planowanie oraz organizowanie transportów.

Wymagania

Pracownik działu administracyjnego powinien mieć:

- wykształcenie minimum wyższe niepełne (preferowane zarządzania, ekonomia, marketing),
- dobrą obsługę komputera (zwłaszcza Program Excel),
- prawo jazdy kategorii B (korzystanie z samochodu służbowego) - WARUNEK KONIECZNY,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego
- znajomość j.niemieckiego,
- umiejętność planowania i organizacji oraz doświadczenie w dziale administracji,- osoba na tym stanowisku powinna także cechować się, m.in.: zdolnościami negocjacyjnymi, inicjatywą, samodzielnością i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, dokładnością, przedsiębiorczością, kreatywnym rozwiązywaniem problemów oraz bardzo dobrą organizacją pracy i umiejętnością współpracy z ludzi, a także analitycznym umysłem.

Warunki pracy:

Miejscem pracy jest przedsiębiorstwo, biuro firmy w Krakowie. Praca ta wiąże się również z kontaktami z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresujące. Czas pracy ośmiogodzinny. Jest to praca umysłowa, stanowisko samodzielne, pod nadzorem. Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców