Opis stanowiska pracy

Firma Multirobotyka Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem narzędzi, maszyn i całych linii produkcyjnych dla przemysłu. Firma zajmuje się szeroko rozumianą automatyką, mechatroniką, robotyką i budową maszyn.

Pracownik Biurowy / Asystentka dyrektora

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych związanych z codzienną działalnością firmy
  • Nadzór nad efektywnym przepływem informacji i dokumentów w firmie
  • Sporządzanie wszelkiego rodzaju pism, e-maili oraz innych dokumentów na zlecenie przełożonego
  • Prowadzenie ewidencji i zestawień
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i poszczególnymi działami w firmie
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • Dowolne średnie wykształcenie lub wyższe – mile widziane osoby jeszcze uczące się z niepełnym wyższym wykształceniem
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Odpowiedzialność
  • Dokładność i skrupulatność
  • Zaangażowania w powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Bardzo ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Praca w zespole młodych i ambitnych ludzi
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Możliwość w awansu na stanowiska kierownicze w przyszłości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Prezentacja firmy

Multirobotyka Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem narzędzi, maszyn i c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Inne