Pracownik biurowy - Asystent

Global Way

64-920 Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

OFERTA TYLKO DLA OSÓB KWALIFIKUJĄCYCH SIĘ NA STAŻ Z PUP

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Biurowy- Asystent.
Praca będzie polegać na;
- przygotowywaniu dokumentacji transportowej
-wystawieniu faktur (polskie, dwujęzyczne)
-windykacji należności od Klientów firmy
-innych pracach biurowych

Po pomyślnym odbyciu stażu możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Wymagania

-znajomość pakietu MS Office
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-doświadczenie w pracy biurowej (najlepiej związane z księgowością)
-dyspozycyjność, punktualność, wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Global Way to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat