Pracownik biurowy/Asystent Księgowej

ELMIS GK Sp. z o.o. Sp.k.

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Deweloperska poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sortowanie i układanie chronologiczne dokumentów,
  • weryfikacja zapisów księgowych, tworzenie zestawień i raportów księgowych,
  • pomoc w kompletowaniu dokumentów do urzędu skarbowego,
  • archiwizacja dokumentów,
  • wsparcie w bieżących czynnościach księgowych i biurowych,
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie bieżącej działalności,
  • prowadzenie sprawozdawczości do GUS.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość księgowości,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi komputera oraz urządzęń biurowych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • opiekę medyczną,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse