Pracownik biurowo - magazynowy

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

  • załadunek i rozładunek paczek kurierskich
  • obsługa punktu nadań paczek
  • magazynowanie paczek wg ustalonego klucza
  • obsługa systemów operacyjnych firmy w tym angielskojęzycznych
  • telefoniczny i bezpośredni kontakt z Klientami firmy w ramach przyjęcia i wydania przesyłek
  • przyjmowanie gotówki od Klientów do ustalonego limitu
  • odpowiedzialność za terminowość obsługi przesyłek
  • przygotowywanie raportów dla przełożonego

WYMAGANIA

  • doświadczenie - minimum dwa lata w pracy w magazynie przy organizacji prac magazynowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji i ustalenia priorytetów
  • doświadczenie w delegowaniu zadań dla kilkuosobowego zespołu
  • dobra znajomość programu Excel
  • doświadczenie w kontakcie z Klientami
  • energiczne i pozytywne podejście do pracy
  • otwartości na nowe zadania

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku
  • możliwość samodzielnego podejmowania decyzji w ramach obowiązujących procedur
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość realnego wpływania na pracę zespołu i wyniki oddziału
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy