Pracownik biurowo-magazynowy w firmie kosmetycznej

Quanta

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kolejnej osoby do pracy na magazynie.

Kandydat do pracy musi być osobą bardzo dokładną i sumienną, jednocześnie potrafiącą pracować solidnie i szybko. Wymagamy również znajomości obsługi komputera i podstawowej wiedzy o kosmetykach. Praca samodzielna, nie wymagająca kontaktów z klientem, dla osób lubiących prace rutynowe i monotonne. Czas pracy: 8h dziennie od poniedziałku do piątku, umowa zlecenie. Szukamy osoby do pracy na stałe.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie zamówień
- obsługa dostaw
- układanie produktów na półkach
- pomoc przy pakowaniu paczek
- inne prace pomocnicze

Jeśli:
- lubisz mieć stawiane jasne wymagania i oczekiwania
- chcesz czuć, że Twoje zdanie jest ważne
- uważasz, że najlepsze efekty można osiągnąć tylko w zgranym zespole
- oczekujesz w pracy atmosfery szacunku
- nie wyobrażasz sobie pracy w korporacyjnym molochu
- nie chcesz brać udziału w wyścigu szczurów w realizacji zawodowych planów
- chcesz mieć stabilną sytuację zawodową oraz otrzymywać wynagrodzenie na czas
..wyślij swoje Cv (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny. Wynagrodzenie netto 1400zł miesięcznie (na początek).

Prezentacja firmy

Firma powstała w roku 2007 i od tego czasu dynamicznie się rozwij... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie