Pracownik biurowo-administracyjny z językiem włoskim

Bio Energy Group Sp. z o.o. Sp. k.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:
– pozyskiwanie i kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami zagranicznymi
– obsługa spraw bieżących w biurze

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość języka włoskiego
– orientacja na Klienta, wysoka kultura osobista
– obsługa komputera z pakietem MS office
– samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy:
– pracę biurową w rozwijającej się firmie produkcyjno-handlowej
– niezbędne przeszkolenie oraz wyposażenie
– pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby spełniające powyższe wymagania zapraszamy do przesyłania CV ze zdjęciem.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Prezentacja firmy

Firma Bio Energy Group zajmuje się od kilku lat produkcją pelletu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa