Pracownik biurowo-administracyjny / Wprowadzanie danych i obsługa klienta

Energy Solution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• Nadawanie i przyjmowanie przesyłek kurierskich
• Skanowanie i archiwizacja dokumentów
• Wprowadzanie danych z rozliczeń do systemu informatycznego i ich aktualizacja
• Monitoring poprawności wprowadzanych danych
• Bieżące wyjaśnianie rozbieżności z Kontrahentami i prowadzenie procesu reklamacyjnego
• Sporządzanie raportów i zestawień
• Bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami

Wymagania

• Student ostatnich lat studiów bądź absolwent uczelni wyższej (preferowane kierunki: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
• Bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, w szczególności programu Excel)
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz interpretowania danych z wielu źródeł
• Umiejętność pracy z bazami danych oraz tworzenia raportów/zestawień
• Odpowiedzialność, zaangażowanie i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
• Systematyczność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
• Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa