Pracownik Biura

TROP

Wieluń, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Szukamy ambitnej osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego do pracy w biurze turystycznym przy organizowaniu imprez turystycznych. Wymagane duże umiejętności organizacyjne, prawo jazdy, otwartość na pracę z ludźmi. Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
- stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę pracy
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- możliwość częstych wyjazdów zagranicznych i krajowych
- kontakt z klientami z zagranicy
Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt.

Prezentacja firmy

TROP jest firmą założoną w 2006 r.<br/>Zajmujemy się głównie organizacją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka