Opis stanowiska pracy

FUNDACJA poszukuje pracownika biura , sekretariatu

Przewidywany wymiar pracy : pełny etat
od wtorku do niedzieli
w godzinach od Poniedziałek - wolne
Wtorek 12.15 – 20.15
Środa 11.00 – 19.00
Czwartek 12.15 – 20.15
Piątek 12.15- 20.15
Sobota 9.45 – 17.00
Niedziela 11.00 – 14.00 ;

Główne obowiązki:

Fundacja prowadząca działania edukacyjne poszukuje sekretarki

Zadania:

- obsługa i ewidencja korespondencji oraz poczty kurierskiej
- obsługa telefoniczna, mailowa
- aktualizowanie oferty na stronie internetowej
- zaopatrzenie firmy w niezbędne materiały
- prowadzenie kasy, wystawianie rachunków
- dbanie o estetykę biura
- koordynowanie prac animatorów według grafiku
- inne prace administracyjne i biurowe na zlecenie przełożonego

Miejsce pracy : Centrum Łodzi

Oczekiwania:
-wykształcenie średnie lub wyższe
-Odpowiedzialność,
-Samodzielność i zaangażowanie, dobra organizacja pracy
- Umiejętność organizacji pracy swojej i innych osób,
- Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
- Zaradność i szybkość
- Znajomość obsługi komputera biegle: Excel, Word, FB, Gmail,
- Prawo jazdy kat. B.
- komunikatywność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:
Znajmość google Adwords

Oferta ważna do 30 grudnia 2014r. Prosimy o cv ze zdjęciem
W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Wymagania

Wymagania podstawowe:

- wykształcenie minimum średnie

-bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, OpenOffice, Internet)

-bardzo dobra umiejętność obsługi programu MS Excel lub zamiennie OpenOffice Calc

- umiejętności organizacji pracy własnej,

- samodzielność i kreatywność w działaniu,

-wysoka kultura osobista,

-sumienność,

-odpowiedzialność,

-dokładność

- Prawo jazdy kat .B

Wymagania dodatkowe (mile widziane):

- doświadczenie zawodowe w pracy na stanowiskach związanych z pracą biurową,

Prezentacja firmy

Jesteśmy fundacją działającą na terytorium województwa łódzkiego.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat