Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą w branży od wielu lat. Dzięki doświadczeniu i ponadprzeciętnych umiejętnościach naszych pracowników, jesteśmy w stanie zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie.
Każdy klient jest dla nas ważny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ doskonale wiemy, że tylko odpowiednio dobrana do specyfiki danej branży strategia może przynieść sukces i przewagę biznesową.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i poszerzaniem działu SEO, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska: Pracownik biura

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie pisać teksty na potrzeby pozycjonowania stron internetowych

  • Miejsce pracy: Bydgoszcz, Objazdowa 1
  • Godziny pracy: 8-16
  • Ilość wakatów: 4

Wymagania

  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • odpowiedzialność oraz samodzielność
  • doskonała organizacja pracy
  • biegła obsługa komputera
  • znajomość środowiska internetowego

Mile widziane:

  • podstawowa umiejętność redagowania prostych tekstów
  • podstawowa znajomość html i css
  • podstawowa znajomość systemów CMS
  • doświadczenie i wiedza związana z pozycjonowaniem

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • profesjonalne szkolenia z zaawansowanych technik SEO
  • poznanie specyfiki pracy w firmie zajmującej się działaniami SEO i e-marketingiem
  • doskonałą atmosferę pracy
  • zarobki adekwatne do umiejętności

Prezentacja firmy

Cooperate Media - tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce