Opis stanowiska pracy

Firma Pikseo poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca / doradca klienta

Oferujemy:

przejrzyste warunki zatrudnienia
pracę od poniedziałku do piątku 8:00- 16:00
atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa+ prowizja
możliwość awansu i uzyskania podwyżki
pakiet niezbędnych szkoleń

Zakres obowiązków:

pozyskiwanie nowych oraz obsługa stałych Klientów,
negocjowanie warunków współpracy
sporządzanie dokumentacji sprzedażowej oraz ofert dla nowych klientów
podnoszenie kwalifikacji w zakresie marketingu internetowego

Wymagania

Praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
umiejętność szybkiej analizy,

Umiejętność sprawnego korzystania z zasobów Internetu, poczty elektronicznej oraz pakietu MS Office.

Miła osobowość i umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów
zaangażowanie, motywacja do pracy i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy.

Prezentacja firmy

Pomagamy firmom stać się widocznymi w Internecie oraz świadomie i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 400PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta