Opis stanowiska pracy

Praca -biuro techniczno handlowe- firma 25 lat na rynku hydraulika siłowa, stały kontakt z kontrahentami,przyjmowanie zamówień, wystawianie dokumentów wewnętrznych, plus inne dokumenty. Praca to stała konsultacja z stałymi i nowymi klientami. Wymagania- szybka obsługa komputera pisanie, mile widziana znajomość programu magazynowego subiekt oraz biegła znajomość jednego z trzech języków tj.angielski,niemiecki lub rosyjski. Sumienność i rzetelność. Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy zawodowej oraz terminów technicznych. Komunikatywność wymowy i kultura wypowiedzi. Praca stała na pełny etat pon-pt 9-17 umowa nieśmieciowa. Tylko oferty CV z foto i koniecznie czytelnym kontaktem najlepiej telefoniczny. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi do 10 dni roboczych dla wyselekcjonowanych osób, inne bez odpowiedzi.Proszę w cv umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

Firma nasza istnieje od 1990 r. (pod nazwą DPRS POLAND od 1994 r.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta