Pracownik biura/Spedytor ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

InterKadra Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik biura/Spedytor

Numer referencyjny: SPE/1116/ALŁ

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 2200-2500 zł netto plus premia,
- Wsparcie i opiekę koordynatora,
- Miłą atmosferę pracy.

Zadania:
- Pozyskiwanie nowych przewoźników oraz klientów,
- Negocjacje stawek oraz frachtów,
- Prowadzenie dokumentacji transportowej,
- Nadzór nad transportem własnym,
- Koordynacja zamówień, dostaw i wysyłek z magazynem i logistyką,
- Monitorowanie czasu pracy kierowców,
- Nadzorowanie i dbanie o gospodarkę magazynową,
- Monitorowanie należności kontrahentów spółki,
- Miękka windykacja przeterminowanych należności.

Oczekiwania:
- Minimum roczne doświadczenie w dziale spedycji lub transportu,
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- Dobra znajomość matematyki(obliczeń, przeliczeń)
- Wysoka kultura osobista,
- Doświadczenie w branży materiałów budowlanych lub drewnopochodnych będzie dodatkowym atutem, jak również doświadczenie w windykowaniu należności,
- Prawo jazdy kat.B.

Kontakt: Centrum Rekrutacyjne w Łodzi
Ul. Łagiewnicka 54/56, pok 301 /III piętro

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.