Pracownik Biura Rozwoju Produktów i Kalkulacji Składek ( Osoba z orz. o niepełnosprawności )

A-Trybut-Polski HR S.A.

Warszawa, mazowieckie

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Polski HR - A - trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR - A - trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Polski HR – A – trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko –świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2015.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w branży ubezpieczeń, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik Biura Rozwoju Produktów i Kalkulacji Składek ( oferta dedykowana osobie z orzeczoną niepełnosprawnością )

Opis stanowiska:

• analiza rynku produktów ubezpieczeniowych w celu poszukiwania nowych rozwiązań;

• udział w tworzeniu nowych produktów;

• wycena nowych produktów i analiza rentowności ;

• dokonywanie kalkulacji i raportowanie kosztów;

• sporządzanie raportów i analiz finansowych

• student / absolwent nauk ścisłych ( mile widziana Osoba z orzeczoną niepełnosprawnością );

• znajomość zagadnień dotyczących matematycznych aspektów ubezpieczeń;

• bardzo dobra znajomości pakietu MS Office, w tym znajomość VBA;

• mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

• dbałość o jakość wykonywanej pracy;

• motywacja do zdobywania nowych umiejętności i rozwoju zawodowego

Oferujemy:

• umowę o pracę tymczasową;

• możliwość uzyskania wiedzy i doświadczenia z różnych procesów poprzez zaangażowanie w codzienne zadania Biura;

• współpracę z licencjonowanym Aktuariuszem;

• pracę dla jednej z największych firm ubezpieczeniowych na rynku niemieckim

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

„Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną do celów związanych z rekrutacją zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną”.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.