Pracownik Biura Podróży z j. angielskim

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, Biura Podróży z ponad 60-letnią historią, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa – Ochota

Zakres obowiązków:

  • Internetowa obsługa posprzedażowa zagranicznych kursów językowych, obozów dla dzieci i młodzieży, turystyki rekreacyjnej – wczasów
  • Obsługa Klienta stacjonarnego, analiza potrzeb, zbudowanie relacji
  • Współpraca z biurami agencyjnymi i touroperatorami
  • Czynna promocja produktów turystycznych i edukacyjnych
  • Przygotowywanie ofert do katalogu i według bieżących zapytań
  • Aktualizacja ofert na stronie internetowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane z obszarów turystyki/rekreacji
  • min. roczne doświadczenie w pracy w biurze podróży
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość europejskich oraz światowych destynacji – wiedza z zakresu geografii
  • znajomość jednego ze systemów rezerwacyjnych – mile widziana znajomość SART
  • prawo jazdy kategorii B – mile widziane
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17/10-18, a także w niektóre soboty (tylko w sezonie)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od początku współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • perspektywy rozwoju w strukturach organizacji
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia zdrowotnego
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego zakwaterowania na Cyprze po sezonie

Ważne! W związku, że od 25 maja br. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Nr Cert. AP nr 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.