Pracownik biura obsługi serwisu (doradca serwisowy)

R7 Serwis S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

R7 Flota jest to niezależna jednostka będąca częścią Grupy R7 specjalizująca się w kompleksowej obsłudze z zakresu zarządzania i serwisowania pojazdów klientów biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci poszukujemy kandydata do objęcia stanowiska:

Pracownik biura obsługi serwisu

(doradca serwisowy)

Miejsce pracy: Kraków

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:

  • przyjmowanie i rozliczanie zleceń serwisowych
  • aktywna obsługa Klientów mailowa i telefoniczna
  • utrzymywanie kontaktów z klientami w zakresie bieżącej obsługi serwisowej
  • monitorowanie i obsługa zleceń napraw
  • wystawianie dokumentów księgowych (faktury, RW, PZ itp.)
  • koordynowanie i kontrola zamówień materiałów i części zamiennych
  • prowadzenie spraw administracyjnych Działu Serwisu Flotowego

Wymagania:

  • wykształcenie lub posiadana wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej
  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie zawodowe w branży oraz znajomość rynku flotowego
  • umiejętność likwidacji szkód komunikacyjnych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność obsługi klienta

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracę
  • umowę o pracę lub inną formą współpracy np. samodzielna działalność gospodarcza

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Właścicielem marki R7 Flota jest R7 Serwis Spółka Akcyjna istniej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta