Pracownik Biura Obsługi Klienta

P.P.H.U. Vicam

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma TRADECAST SP. Z O.O. poszukuje pracownika do obsługi klienta w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i PLUS GSM
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów oraz obsługę posprzedażną w punkcie sprzedaży na terenie miasta WROCŁAW

Wymagania:

  • energicznych osób z minimum średnim wykształceniem

  • znajomość pakietu MS Office, internet IE

  • gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy

  • predyspozycje do szybkiego przyswajania wiedzy

  • zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów

  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami

  • znajomość branży TV Sat/GSM, oraz doświadczenie w zakresie obsługi Klienta w punkcie sprzedaży usług mile widziane

  • możliwość współpracy ze Studentami

Oferujemy:

  • oferujemy Umowę Zlecenie/Umowę o pracę (forma zatrudnienia do uzgodnienia z Pracodawcą)

  • motywacyjny system wynagrodzeń ; wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników ( podstawa + premia za wykonanie założonych planów sprzedaży)

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy sprzedaży nowoczesnych usług platformy cyfrowej

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej branży multimedialnej

  • stabilne zatrudnienie - możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany adres mailowy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TRADECAST SP. S O.O. z siedzibą we Wrocławiu ul. Zaułek Rogoziński 7/28, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Firma PPHU VICAM PIOTR ZIELENKIEWICZ od 2007 jest jednym z partne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi