Pracownik Biura Obsługi Klienta

Garmond Press S.A.

Łódź, łódzkie

Garmond Press S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • wprowadzenie danych do program,

  • rejestracja klientów i ich zamówień,

  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami,

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów,

  • 1/2 etatu.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie - preferowane osoby w trakcie studiów,

  • biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,

  • umowę zlecenie.

 Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Garmond Press S.A. z siedzibą w Krakowie, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Pracownika Biurowego.