Opis stanowiska pracy

„Co skraca czas? - Działanie! Co wydłuża go niemiłosiernie? - Bezczynność!”
Johann Wolfgang Goethe

Ogólnopolska firma usługowa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik biura obsługi klienta

Miejsce pracy:
Będzin, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Racibórz, Rybnik, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze

Opis stanowiska:

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę usług
  • Pomoc w prowadzeniu procesu rekrutacji słuchaczy
  • Prowadzenie telefonicznych akcji wychodzących
  • Obsługa administracyjna sekretariatu szkoły, kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
  • Współtworzenie i wspieranie strategii handlowej firmy
  • Organizowanie i nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze obsługi klienta,
  • Obsługa poczty elektronicznej i centrali telefonicznej,

Oczekujemy:

  • Potwierdzonego świadectwami pracy doświadczenia w sprzedaży usług (warunek konieczny)
  • skuteczności działań
  • umiejętności negocjacji i planowania
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietów MS Office
  • dyspozycyjności (praca również w weekendy)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań,
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Ogólnopolska firma usługowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing