PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA W SALONIE SAMOCHODOWYM

JM Auto Sp. z o.o.

51-109 WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma JM AUTO Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer SUZUKI, SUBARU poszukuje kandydata na stanowisko PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA:

(PRACA W SALONIE SAMOCHODOWYM SUBARU)

- kontakt z klientem ,telefoniczna obsługa klienta w salonie samochodowym

- zarządzanie kalendarzem serwisowym: ustalenie dogodnego terminu wizyty dla klienta w warsztacie w oparciu o dostępność części zamiennych i dyspozycyjność pracowników

- realizacja przyjętego zlecenia: dokonanie oględzin razem z klientem, otwarcie zlecenia, nadzór nad przebiegiem naprawy, finalizacja zlecenia

- przyjmowanie zamówień na części samochodowe, kontrola terminowości ich dostarczenia, rozpatrywanie ewentualnych reklamacji

- współpraca z warsztatem samochodowych celem zapewnienia płynnej i bezkonfliktowej współpracy

- sprządzanie dokumentacji szkodowej, nadzór nad procesem likwidacyjnym szkód klientów salonu

Wymagania

- dobra znajomość budowy samochodu

- doświadczenie w branży motoryzacyjnej min. 1 rok /warunek konieczny/

- doświadczenie w procesie likwidacyjnym szkód komunikacyjnych

- umiejętność pracy w zespole

- rozwinięte umiejętności komunikacyjne

- czynne prawo jazdy kat. B

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- silna motywacja wewnętrzna

- znajomość zagadnień związanych z obrotem magazynowym, fakturowaniem i kasą /mile widziane

Prezentacja firmy

Spółka JM Auto od 2002 roku zajmuje się autoryzowaną sprzedażą i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie