PRACOWNIK BIURA KSIĘGOWOŚCI I RAPORTOWANIA (UMOWA ZLECENIE)

Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kwalifikacje:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie: wyższe kierunkowe (ew. w trakcie nauki),
  • znajomość podstaw rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel.

Do zadań pracownika należeć będzie w szczególności:

Wsparcie biura księgowości w bieżących zadaniach, w tym:

  • obieg dokumentów księgowych,
  • ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie SAP,
  • okresowa analiza sald kont księgowych.

Oczekiwania:

  • otwartość na nowe wyzwania,
  • dobra organizacja pracy i systematyczność,
  • komunikatywność,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia,
  • terminowość, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • opiekę medyczną,
  • wyjątkowe, firmowe imprezy integracyjne,
  • owocowe piątki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie do dnia 15.01.2017 r. CV oraz listu motywacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa SIGNAL IDUNA powstała w Niemczech z połączenia SIGNAL w Dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa