Pracownik Biura Handlowego

P.W. Mana Sp. z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mana Sp. z o.o., założona w 1987 r., jest firmą specjalizującą się w imporcie i dystrybucji sprzętu medycznego (okulistycznego). Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Handlowiec

Obowiązki:

Handlowe:

·         utrzymywanie relacji z dostawcami i obecnymi klientami

·         aktywne poszukiwanie klientów

·         przygotowanie ofert handlowych

·       sprzedaż produktów firmy

Serwisowe:

·       montaż sprzętu dostarczanego klientom

·       naprawa sprzętu w przypadku awarii

Wybranym kandydatom oferujemy:

·         pracę w młodym, dynamicznym zespole handlowców

·       przeszkolenie branżowe (znajomość branży nie jest obowiązkowa, choć stanowi atut)

·       motywacyjny system płacowy uwzględniający osiągane wyniki

·       stabilność zatrudnienia (umowa na czas określony – 2-letnia, następna – na czas nieokreślony)

Wymagania:

·         wysoka komunikatywność

·         samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej

·         umiejętność pracy w zespole

·         odpowiedzialność

·         obsługa pakietów biurowych MS Office, Open Office lub pokrewnych

·         znajomość języka angielskiego (minimum – dobra bierna)

·         prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

·         wykształcenie techniczne lub praktyka w zakresie obsługi/napraw sprzętu elektrycznego/elektronicznego

          znajomość programu księgowego WF-Mag lub analogicznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z załączonym oświadczeniem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

P.W. Mana jest firmą handlową założoną w 1986 roku. W 2000 roku uruchom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata, następna umowa - czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie