Pracownik Back Office - Trzebinia

Work-Point

Trzebinia, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta wiodącej Firmy w branży związanej z dystrybucją energii na okres sezonu poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Back Office - nr ref. TRZ-BZ-092016

rodzaj pracy: tymczasowa umowa zlecenia na od listopada do 30.11.2016r., w pełnym wymiarze z możliwością przedłużenia do końca 2016r. w przypadku zwiększenia liczby zleceń

miejsca pracy : TRZEBINIA Siersza

Zakres czynności:

- obsługa dokumentów związanych z dystrybucją energii oraz analiza ich poprawności,
- weryfikacja danych klienta,
- wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
- wprowadzanie danych do EXCELa,
- wystawianie dokumentacji uzupełniającej sprzedaż,
- tworzenie raportów i analiz na potrzeby działu.
- pozostałe prace administracyjno-biurowe,

Wymagania

Oczekiwania:

- wykształcenie minimum średnie ( preferowane wyższe ),
- dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE) oraz urządzeń biurowych,
- warunek konieczny bardzo dobra znajomość EXCELa i WORD,
- zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
- doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi.
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
- duża dyspozycyjność czasowa,
- umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

Oferujemy:

- pracę w korporacyjnej firmie,
- możliwość podniesienia kwalifikacji i poznania nowych rzeczy i programów,
- wynagrodzenie brutto 11,56 zł/rhb,
- praca biurowa nie związana z telemarketingiem oraz obsługą klienta!

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego. Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 5365

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 30.11.2016r.
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa