Pracownik archiwum agencji fotograficznej

BE&W Agencja Fotograficzna

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:

- podpisywanie tematów przesyłanych z zagranicznych agencji fotograficznych

- selekcja zdjęć, import na stronę internetową agencji

- opisywanie zdjęć i tagowanie

Wymagania

- status studenta (student zaoczny)

- bardzo dobra znajomość języka polskiego

- dobra znajomość języka angielskiego

Oczekujemy:

- zaangażowania, odpowiedzialności i samodzielności

- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

- zainteresowania: showbiznes, polityka, kultura, sport

Prezentacja firmy

BE&W agencja fotograficzna sp. z o.o. jest jedną z największych i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta