Pracownik administracyjny

OTTO Work Force

Racibórz, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Racibórz

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę tymczasową w Polsce i za granicą.
Obecnie dla Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy logistycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik administracyjny ruchu na magazynie
Nr ref. ID/PA/11/2014
Miejsce pracy:Racibórz, woj.Śląskie

Opis stanowiska pracy:

-Wspieranie działań administracyjnych na magazynie oraz ścisła współpraca z pracownikami operacyjnymi magazynu,
-Obsługa systemu magazynowego SAP,
-Terminowe i precyzyjne kompletowanie dokumentacji.

Wymagania:

-Dobra znajomość programów komputerowych Excel, Word,
-Dobra organizacja pracy oraz łatwość przystosowania do pracy w zespole,
-Nastawienie na jakość i realizację celów.

Oferujemy:

-Pracę w międzynarodowym środowisku, w dużej i prężnie działającej firmie logistycznej,
-Pracę w systemie 3 zmianowym,
-Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.