Pracownik administracyjny

Work Service S.A.

Poznań, wielkopolskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA NA STANOWISKU:

-Rejestracja dokumentów w systemach informatycznych.

-Współpraca z innymi jednostkami działającymi w strukturze banku w zakresie analizy dokumentacji

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

-skrupulatność i dokładność w analizowaniu dokumentów

-umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

-Stabilne zatrudnienie

-Pracę na rzecz jednego z największych banków w Polsce

-Umowę zlecenie

-Praca od poniedziałku do piatku

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.