Pracownik administracyjny

ICA Dalfi Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

do osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało m.in.:
• Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej (również mailowej),
• Uzupełnianie bazy danych (archiwizacja),
• Rejestr nowych spraw.

Wymagania

• Silna motywacja do pracy, uczciwość i odpowiedzialność,
• Duża samodzielność i zaradność,
• Dobra organizacja pracy,
• Biegła obsługa pakietu MS Office,
• Komunikatywność,
• Wysoka kultura osobista,
• Wykształcenie minimum średnie,
• Mile widziana osoba ucząca się.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku ubezpieczeniowym, d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa