pracownik administracyjny z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

okolice Bydgoszczy, kujawsko-pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta z branży produkującej okna poszukujemy odpowiednich kandydatów:

Nr ref.: 36488
Praca tymczasowa
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy

Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta w języku niemieckim
  • obsługa zamówień
  • ofertowanie
  • wycena
  • współpraca z działem produkcji

Oczekiwania:
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym warunek konieczny
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • pracę w przyjaznej, motywującej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podniesienia kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)