Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Administracyjny z J. Niemieckim

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji przyjęcia surowca do produkcji i wydania gotowego produktu
  • obsługa wagi samochodowej
  • prace administracyjne związane z obsługą zakładu
  • prowadzenie korespondencji z Klientami, dostawcami oraz odbiorcami

Oferta zatrudnienia:

  • wynagrodzenie w wysokości minimum 3500 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowym zakładzie firmy produkcyjnej
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia w zakres obowiązków

Oczekiwania wobec Kandydatów/Kandydatek:

  • doświadczenie w pracy administracyjnej - minimum 2 lata
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie B2 - wymóg konieczny
  • umiejętność swobodnej obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • samodzielność i asertywność
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.