Pracownik administracyjny z elementami księgowości

Domino Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Domino Polska Sp. z o.o. obecnie dla swojego klienta we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Administracyjny z elementami księgowości

Opis stanowiska:
- prowadzenie korespondencji firmy,
- nadzór nad dokumentacją,
- utrzymywanie kontaktów z klientami,
- rozwiązywanie bieżących problemów klientów,

Wymagania

Wymagania:
- znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
- znajomość programu Excel,
- podstawowa znajomość programów księgowych,
- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

Oferujemy:
- pracę na pełen etat lub dla studentów z elastycznymi godzinami pracy,
- pracę w centrum miasta,
- szeroki zakres tematyczny pracy,
- pracę w miłej atmosferze,
- możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa